Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Macierewicz nie przeżyje...

Utworzony przez zatroskany, 18 sierpnia 2012 r. o 20:02
Gość napisał:
Szydzisz , jątrzysz , plujesz jadem ? Kim żeś jest ? Pisowskim gadem !
Czy to czerwone ,konfidenckie łajno nie zna już innego języka,jesteś CYCU stracony i już nie do nawrócenia.Czerwone komuchy wyprały ci mózg do końca ,módlmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szydzisz , jątrzysz , plujesz jadem ? Kim żeś jest ? Pisowskim gadem !
Twoim czerwony BUCU, przeznaczeniem bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny narodzie, kiedy zrozumiesz, że nikt z rządzących nie interesuje się swoim narodem? Czy władze państwowe robią coś dla swoich obywateli? A i owszem. Nakładają wciąż nowe prawa i obowiązki. Wciąż ograniczają swoich obywateli. A władze Kościelne? Robią wszystko aby tylko mieć wpływy, władze i pieniądze. Jest jednak jedna wielka RÓŻNICA. Kościół w Polsce za sprawą Konkordatu stoi ponad prawem polskim. Nie ponosi za nic odpowiedzialności a jego pracownicy tj. księża są bezkarni. Słyszał ktoś o jakimś księdzu ukaranemu za coś? Ja słyszałem. Są to straszne kary jak przeniesienie na inną parafię lub co już samo w sobie jest straszne wysłanie za granicę na jakąś misję. Bratanie się Kościołów to nic innego jak próba sił. Owieczki mają tylko patrzeć i płacić "co łaska". Na szczęście wierzę w Boga a nie w Kościół bezczelnie tytułujący się świętym. Bo Bóg to Bóg tylko czasami zwany Panem Bogiem. Ale o Nim jest cicho w kościołach bo On jakoś nie popierał zachłanności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoim czerwony BUCU, przeznaczeniem bu.ha.ha.ha.
Znów żeś wlazł pisowski BUCU ? Pucuj się przed Jarkiem .Pucuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wierze w jednego tuska, ojca wszech-uwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego pana ministra Rostkowskiego, doradce tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi dlugami. Tusk z tuska, europejskosc z europejskosci, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez lisa stworzone i mówione, wspólistotne tuskowi, a przez niego wszystko sie stalo. On to dla nas lemingów i naszego oglupienia, zstapil z Kremla i za sprawa Putina Wielkiego przyjal miliardy z Unii i stal sie komuchem. Pomógl Grecji równiez za nas i pod namowa Angeli zostal poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. I wstapil do rzadu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a qlupstwu jego nie bedzie konca. Wierze w pancerna brzoze, Zdradka jej ozywiciela, który od tuska i Rostowskiego pochodzi, który z tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwale, który mówi przez olejnik i bzdurczoka. Wierze w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaje brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuje kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tanca z gwiazdami w TVN. JESTEM PRZECIWNY PRZERABIANIU MODLITW ,ALE TA WYDAJE MI SIE W 99% PRAWDZIWA WIEC JA ZAMIESZCZAM ...CHYBA ZE ACTA ZADZIALA I JA WYKASUJE ...
Módlmy się za to CZERWONE ŁAJNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znów żeś wlazł pisowski BUCU ? Pucuj się przed Jarkiem .Pucuj !
I tylko tyle czerwony BUCU ??? ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tylko tyle czerwony BUCU ??? ŻENADA
Żenada to być pisuarem razem z tym "patriotą" starym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żenada to być pisuarem razem z tym "patriotą" starym .
Jak nic to jakiś SBek. Poczuł wiatr bo wydaje mu się że zlikwidują IPN. I nie straszny mu Smoleńsk, Amber Gold, ani 67 lat, tudzież praca na zmywaku albo okupacja rosyjska bo jego to nie dotyczy. A słyszałeś, że lepiej być moherem niz Tuska frajerem. Z Sbekami się nie dyskutuje ich się uty////zuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówię, że Platforma O. coś ukradła, nie, tego nie powiedziałem. Nie mam dowodów, nie zarzucam, nie oskarżam, nie pomawiam. Wyrażam tylko pogląd, że Platforma O. od początku swoich 5-letnich już prawie rządów objęła patronat nad złodziejstwem i korupcją i sprawuje go nadal - pisze polityk PiS. Patronat nad korupcją Platforma O. objęła od chwili, gdy urządzała spektakle płaczu nad złapanymi na gorącym uczynku łapownikami - posłanką S. i doktorem G. . Potem, zaraz po objęciu władzy uderzyła w CBA, posyłając na zielona trawę i na prokuratorski pohybel jej szefa, a główną generalissą do walki z korupcją mianowała posłankę Julię P. Był to jasny sygnał - z korupcja nie walczymy, można kraść! - dodaje europoseł. Wojciechowski uważa, że wobec jednoznaczności patronatu nikt nie dziwił się, iż Marcin P. zaczął szpanować wielką kasą, samolotami, zatrudnieniem Michała T., czy sponsorowaniem filmu Andrzeja W o Lechu W. Europoseł nie zostawia suchej nitki na państwie rządzonym przez Platformę Obywatelską. Nikt nie przeszkadzał Amberowi G. Nie przeszkadzało Ministerstwo F, nie przeszkadzała Prokuratura G., nie przeszkadzał premier T. Nie przeszkadzało jej całe Państwo P., które obudziło się dopiero, gdy oszukani, zdesperowani ludzie, zaczęli walić pięściami w zamknięte drzwi Amber G. i złorzeczyć pod adresem Platformy O. - pisze Wojciechowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Wpadli o świcie, przetrząsnęli dom, trzy godziny trzymali pod strażą, nie dali zadzwonić do adwokata – taki straszny los spotkał piosenkarkę Korę J., o czym opowiedział w telewizji zdruzgotany jej partner Kamil S. A tak popieraliśmy Pana Premiera, Pana Prezydenta, Platformę – żalił się Pan Kamil i łzy nieomal ciekły mu spod kapelusza. - Nie o to walczyliśmy! – dodał wyraźnie załamany. 2. To prawda. Sam widziałem piosenkarkę Korę J. na głównych barykadach antykaczyzmu. I był z nią na tych barykadach piesek, a ściślej suczka Ramona S., mała, biała i niewinna. Prokuratura twierdzi, że ta suczka jest podobno zamieszana w międzynarodową aferę sprowadzania narkotyków z zagranicy. Niedawno na granicy tadżycko-afgańskiej widziałem psy, które genialnie wykrywają narkotyki. Sam wymyślnie schowałem działkę w samochodzie – przyszła mała kudłata psina i w sekundę wyniuchała. Ale żeby sprowadzać narkotyki pocztą – takich inteligentnych piesków nie widziałem, ani nawet o nich nie słyszałem. 3. Gorsze represje niż za PiS-u – wtedy przynajmniej psów, a tym bardziej kotów, nie inwigilowano i nie ścigano. Przecież miało nie być tych represji, tej policji, tych rewizji o świcie. Miała być miłość, wolność i swoboda – a tu masz ci los – trwa w najlepsze opresyjny reżim! Wielkie mi narkotyki – dwa gramy osiemdziesiąt. A te sześć deka marihuany to nie my, to pies sobie sprowadził. A poza tym wolnoć Tomku w swoim domku, wolność konopi, marihuana nie szkodzi, a że narkomani na głodzie gdzieś tam kogoś zamordują (jak na przykład matkę byłego szefa PZPN), to przecież nie powód żeby zakazywać. Mówi się, że rewolucja zjada własne dzieci, a Platforma zjada własnych wielbicieli. Lemingi uważajcie! PS. A propos psów, a zwłaszcza kotów: Sprowadziły się do mnie w Rawie dwie bezdomne kotki z gromadą kociąt. A że własnych kotów ci u nas dostatek – jakby ktoś chciał kotka z dobrych rąk w bardzo dobre ręce – proszę o wiadomość na poczcie wewnętrznej. Ale zastrzegam – w bardzo dobre ręce! I nawet nie wykluczam, że mogą to być ręce sympatyka Platformy... Tylko może nie od razu je wydamy, bo pięknie się razem bawią i jeszcze troszkę są dzikie... CZYTAJ TAKŻE: Sipowicz apeluje ws. Kory: "Chciałbym zrozumienia z PO, bo to partia, którą z żoną popieraliśmy - i premiera, i partię, i prezydenta" Zainteresował Cię artykuł? Janusz Wojciechowski Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W filmie Krzyżacy z lat 60-tych jest taki pan Zygfryd de Love,na końcu się powiesił z powodu różnych grzechów.Fizjonomia pasuje do pana Antoniego.M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żenada to być pisuarem razem z tym "patriotą" starym .
świetne!! brawo!! daj tym Piskom CYCKOM popalić, niech się wściekną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znów żeś wlazł pisowski BUCU ? Pucuj się przed Jarkiem .Pucuj !
A potem ją całuj w stópki, może z chęcią da ci dupki, a jak nie to całuj w ryja, ryj do ryja, będzie chryja, oPISze ją radioma ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wierze w jednego tuska, ojca wszech-uwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego pana ministra Rostkowskiego, doradce tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi dlugami. Tusk z tuska, europejskosc z europejskosci, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez lisa stworzone i mówione, wspólistotne tuskowi, a przez niego wszystko sie stalo. On to dla nas lemingów i naszego oglupienia, zstapil z Kremla i za sprawa Putina Wielkiego przyjal miliardy z Unii i stal sie komuchem. Pomógl Grecji równiez za nas i pod namowa Angeli zostal poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. I wstapil do rzadu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a qlupstwu jego nie bedzie konca. Wierze w pancerna brzoze, Zdradka jej ozywiciela, który od tuska i Rostowskiego pochodzi, który z tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwale, który mówi przez olejnik i bzdurczoka. Wierze w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaje brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuje kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tanca z gwiazdami w TVN. JESTEM PRZECIWNY PRZERABIANIU MODLITW ,ALE TA WYDAJE MI SIE W 99% PRAWDZIWA WIEC JA ZAMIESZCZAM ...CHYBA ZE ACTA ZADZIALA I JA WYKASUJE ...
Wyciszmy się i módlmy się za to całe czerwone łajno za czerwonego CZŁONA innych CZŁONKÓW i również tych małych czerwonych CZŁONECZKÓW z partii POjebów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyciszmy się i módlmy się za to całe czerwone łajno za czerwonego CZŁONA innych CZŁONKÓW i również tych małych czerwonych CZŁONECZKÓW z partii POjebów.
Jasne że trzeba się za nich modlić,bo BUCOM już całkiem rozum odebrało. bu.ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Jasne że trzeba się za nich modlić,bo BUCOM już całkiem rozum odebrało. bu.ha ha ha. [/quote] [quote name='siomik' timestamp='1345798919' post='667223'] Jasne że trzeba się za nich modlić,bo BUCOM już całkiem rozum odebrało. bu.ha ha ha.
Benzyna po 6 zł a oni nie chcom zrozumieć że to dla ich dobra w imię miłości bu ha aha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Benzyna po 6 zł a oni nie chcom zrozumieć że to dla ich dobra w imię miłości bu ha aha ha
Spadkobiercy komuchów w POLSCE zafundowali nam paliwo PO 6 zeta i pracę aż do śmierci.Na POchybel CZERWONYM KOMUCHO-- KONFIDENTOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest Cyryl I? ‑ Według osób, które miały wgląd w materiały sowieckiej agentury, patriarcha Cyryl I to agent KGB o ps. Michajłow. Według m.in. „Forbesa”, Cyryl I był oficerem kadrowym tej instytucji, a nie zwykłym informatorem. - W 2008 r. podczas wizyty na Kubie patriarcha odznaczył Fidela i Raula Castro Orderem św. Daniela (za zbudowanie w Hawanie pierwszej cerkwi). Fidel Castro określił wówczas Cyryla I jako swojego sojusznika w walce z „amerykańskim imperializmem”. - Cyryl I znany jest z popierania Alaksandra Łukaszenki. W 2010 r. „serdecznie pogratulował” mu zwycięstwa w wyborach prezydenckich. - W lutym 2012 r. stwierdził na spotkaniu przywódców religijnych, że rządy Putina w Rosji to „boski cud”. - W połowie lat 90. do patriarchy przylgnęło określenie „tytoniowy metropolita”. Jak pisały „Kommiersant” i „Moskowskij Komsomolec”, Gundiajew czerpał zyski z bezcłowego importu papierosów (taki przywilej przyznano Cerkwi). - Oleg Kaługin, były generał rosyjskiego wywiadu, który w 1999 r. uciekł do USA, stwierdził w 2010 r., że rządzona przez Cyryla I rosyjska Cerkiew jest „gniazdem rosyjskiego wywiadu”. - Polskim przyjacielem Cyryla jest Kazimierz Morawski (ur. 1929), były członek komunistycznej Rady Państwa i władz Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego (PRON), reżimowej organizacji utworzonej przez komunistów w stanie wojennym. Morawski był też od 1983 r. wiceprzewodniczącym Krajowej Rady Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. Do spotkania Cyryla i Morawskiego doszło podczas zakończonej właśnie wizyty patriarchy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEKALOG POLAKA Jam jest Polska, Ojczyzna twoja, ziemia Ojców, z której wzrosłeś. Wszystko, czymś jest, po Bogu mnie zawdzięczasz. 1. Nie będziesz miał ukochania ziemskiego nade mnie. 2. Nie będziesz wzywał imienia Polski dla własnej chwały, kariery albo nagrody. 3. Pamiętaj, abyś Polsce oddał bez wahania majątek, szczęście osobiste i życie. 4. Czcij Polskę, Ojczyznę twoją, jak matkę rodzoną. 5. Z wrogami Polski walcz wytrwale do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi w żyłach twoich. 6. Walcz z własnym wygodnictwem i tchórzostwem. Pamiętaj, że tchórz nie może być Polakiem. 7. Bądź bez litości dla zdrajców imienia polskiego. 8. Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem. 9. Nie dopuść, by wątpiono w Polskę. 10. Nie pozwól, by ubliżano Polsce, poniżając Jej wielkość i Jej zasługi, Jej dorobek i Majestat. Będziesz miłował Polskę pierwszą po Bogu miłością. Będziesz Ją miłował więcej niż siebie samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Kiedyś elity miały niewolników, teraz zadłużeni ludzie są zmuszani do niewolniczej pracy do 67 roku. Efekt jest podobny, nieco wyższy standard życia pospólstwa w zamian za zniewolenie.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...